Nasze realizacje

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem ogrodów drewnianych. Zrealizowaliśmy setki projektów i zetknęliśmy się z przeróżnymi pomysłami na aranżację. Prezentujemy Państwu galerię zdjęć przedstawiającą niektóre nasze realizacje. Prosimy pamiętać, że jesteśmy w stanie wykonać dowolnie wskazany przez Państwa projekt, jak i pomóc przy wyborze optymalnych rozwiązań.

Aniołki

 

img-20180929-135121orig
IMG20180929135018
IMG20180929135208
IMG20180929134806
img-20180929-134834orig
IMG20180929133507
img-20180929-133529orig
img-20180929-134913orig
img-20180929-133645orig
IMG20190519143820
IMG20190519143825
IMG20190519143835
IMG20190519143943
IMG20190519143954
IMG20190416183401
IMG20190416183358
IMG20190416183415
IMG20190416183429
IMG20190416183306
IMG20190416183337
IMG20190416183330

 

 

Banino

IMG20180512134300
IMG20180512191448
IMG20180512191432
IMG20180512191417
IMG20180512191352
IMG20180512191343
IMG20180512191330
IMG20180512134354
IMG20180512134316
img-20180512-134254orig

 

 

Borkowo

20190711154747
20190711154750
20190711154752
20190711154800
20190711154810
20190711154819
20190711154823
IMG20181203112134
IMG20181203112111
IMG20181203112124
IMG20181203112058
IMG20181203112109
IMG20181203112041
IMG20181203112032
IMG20181203112023
IMG20181006121226
IMG20181203112016
IMG20181006121216
IMG20181006121210
IMG20181006121200
IMG20181006121028
IMG20181006121008
img-20181203-112109orig
img-20181006-121226orig

 

 

Cis

IMG20171229134604
IMG20171229133354
IMG20171229134625
IMG20171229134234
IMG20171229134338
IMG20171229141624
IMG20171129102003
IMG20171229141546
IMG20171229141537
IMG20171229134512
IMG20171229134323
IMG20171229133437
IMG20171229133417
IMG20171221154745
IMG20171221154640
IMG20171219162726
IMG20171219162656
IMG20171219150715
IMG20171129162457
IMG20171129155822
IMG20171129105816
IMG20171129105804
IMG20171129101904
IMG20171129101938
IMG20171229141848
IMG20171229141951
IMG20171229141736
img-20171219-150734orig

 

 

Czaple

IMG20190116113129
IMG20190116113104
IMG20190116113054
IMG20190116113042
IMG20190116113037
IMG20190116113022
IMG20190116113011
img-20190116-113424orig
img-20190116-113403orig

 

 

Karmniki dla kotów

img-20190115-145451orig
img-20190115-145446orig
img-20190115-135316orig
img-20190114-104336orig
img-20190115-135310orig

 

 

Leszczynowa

img-20181018-162018orig
img-20181018-161938orig
img-20181018-161600orig
img-20181018-161500orig
img-20181018-161510orig

 

 

Lublewo

IMG20170818144516
IMG20170818144505
IMG20170816125339
IMG20170816125358
img-20170809-132650orig
img-20170809-100159orig
img-20170809-083208orig
img-20170808-121703orig

 

 

Osowa

IMG20170911190934
IMG20170911190926
img-20170911-190911orig
img-20170905-085644-1orig
img-20170904-083551orig
img-20170904-083614orig

 

 

Pruszcz Gdański

IMG20180524094708
IMG-5fb894a517b06a2fd0ea63f81f2520f4-V
IMG20180524094729
IMG20180524094719
IMG20180524094703
IMG20180524094641
IMG20180523175139
IMG20180426125924HDR
IMG20180426125938HDR

 

 

Pruszcz Gdański 2

img-ab7e19169937d82a8aa57599363e006b-vorig
img-20180521-175741orig
img-53842532e44b51be0840ab8c6f9cf09a-vorig
img-20180519-164610orig
img-20180521-175714orig

 

 

Świbno

DSC0107-1
DSC0106
IMG20170702144611
IMG20170702144458
IMG3128
IMG3127
IMG3126
IMG3125
IMG3124
DSC0127
DSC0126
DSC0125
DSC0124
DSC0123
DSC0122
DSC0114
DSC0113
DSC0112
DSC0111
DSC0110
DSC0109
DSC0108
DSC0108-1
DSC0107
DSC0105
DSC0104
DSC0104-1
DSC0103
DSC0103-2
DSC0101
DSC0100
DSC0099
DSC0098
DSC0097
DSC0097-2
DSC0096
DSC0095
DSC0095-2
DSC0094
DSC0094-2
DSC0093
DSC0093-2
DSC0069
DSC0068
DSC0067
DSC0066
dsc-0100orig
dsc-0094orig
dsc-0093-2orig
dsc-0068orig
dsc-0066orig
IMG20170702142328-1
IMG20170702142343
IMG20170702142419

 

 

Świbno 2

IMG20180818171455
IMG20180818171447
IMG20180818161153
IMG20180818161148
IMG20180818160931
IMG20180818160926
IMG20180818160617
IMG20180818160608
IMG20180818160210
IMG20180714122611
IMG20180714122549
IMG20180714122541
IMG20180710131607
IMG20180709132906
IMG20180709132900
IMG20180626123654
IMG20180626123718

 

 

Ujeścisko

img-20180720-104025orig
img-20180720-104001orig
img-20180720-104011orig
img-20180718-115107orig
img-20180719-182352orig

 

 

Wilanowo

IMG20180409143153
IMG20180409143309
IMG20180524121012
IMG20180809134513
IMG20180409101348
IMG20180809141623
IMG20171017123504
IMG20171017123440
IMG20180809134537
IMG20180809141846
IMG20180809141840
IMG20180809141834
IMG20180809141800
IMG20180809141746
IMG20180809141729
IMG20180809135315
IMG20180809134525
IMG20180809134458
IMG20180809072723
IMG20180809072704
IMG20180809072659
IMG20180524121106
IMG20180524121022
IMG20180524120951
IMG20180524120942
IMG20180524120942--kopia
IMG20180409143301
IMG20180409101331
IMG20180409143246
IMG20180409143230
IMG20180409143214
IMG20180409122439
IMG20180409122428
IMG20180409114539
IMG20180409105356
IMG20180409105343
IMG20180409101417
IMG20180409101246
IMG20180409101223
IMG20180409101133
IMG20171115094258
IMG20171115094238
IMG20171115094223
IMG20171115094208
IMG20171115094156
IMG20171108162716
IMG20171108162702
IMG20171108154252
IMG20171108154235
IMG20171031153138
IMG20171031153129
IMG20171027132136
IMG20171019165608
IMG20171017113905

 

 

Zaspa

img-20180603-163210orig
img-20180603-163050orig

 

 

Niedźwiednik

IMG20190227121720
IMG20190227121708
IMG20190227121703
IMG20190227121655
IMG20190227121644
IMG20190227121639
IMG20190227121631
IMG20190227121612
IMG20190227121559
IMG20190227121545
IMG20190227121523
IMG20190227121515
IMG20190227121502
IMG20190227120656
IMG20190227092911
IMG20190227092848

 

 

Starogard Gdański

20190614105931
20190614105852
20190614105943
20190820162518
20190821084410
20190821114001
20190821113948
20190823093756
20190823093826
IMG20190520105755
IMG20190520105736
IMG20190516124236
IMG20190516124200
IMG20190516124225
IMG20190516124138
IMG20190514105721
IMG20190514105712
IMG20190514105647
IMG20190514105635
IMG20190506155808
IMG20190506155753
IMG20190506150611
IMG20190506145953
IMG20190506141131
IMG20190506135929
IMG20190506131538
IMG20190506122922
IMG20190506122909
IMG20190506122903
IMG20190506094225
IMG20190506094210
IMG20190429162002
IMG20190429124912
IMG20190429122020
IMG20190425172229
IMG20190425172222
IMG20190425170405
IMG20190425134943
IMG20190424114512
IMG20190424114345
IMG20190424114325
IMG20190419152353
IMG20190419152344
IMG20190419133405
IMG20190419112305
IMG20190419112248
IMG20190419112206
IMG20190419112116
IMG20190418084014
IMG20190418083951
IMG20190418083833
IMG20190418083803
IMG20190418083743
IMG20190418083740
IMG20190411154508
IMG20190411100002
IMG20190409123350
IMG20190409122214
IMG20190409121252
IMG20190404133443
IMG20190404133357
IMG20190404073534
IMG20190404072606
IMG20190404072527
IMG20190403130650
IMG20190403130650-1
IMG20190403130514
IMG20190403125650
IMG20190403110147
20190530130651
20190530124754
20190530130612
20190527153825
20190527140419
20190426132953
20190527140410

 

 

Stogi

20191013120227
20191013120210
20191013120140
20191013120117
20191013120104
20191013120031
20191013120006
20191013115920

Stogi 2

20191013114549
20191013114516
20191013115019
20191013115031
20191013114653
20191013114637
20191013114618

Gościcino

20191022162614
20191022162603
20191022162620
20191022162709
20191022162701
20191022162721
20191022162714
20191022162728
20190918145711
20190918145828
20190918145722-1
PART1571332295531
PART1571332350626
PART1571332220973-1
PART1571332340761
PART1571332320986
PART1571332424964
20191028084825
20191028084845
20191028084807
20191028084904

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.